vrijdag 16 september

  • Alle genres
  • Beeldende kunst
  • Dans
  • Film
  • Muziek
  • Theater
  • Verdieping / dialoog
vrijdag 16 september
vr
08:00
Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

EXODUS
Beeldende kunst
Stationsstraat
vr
11:00
The Perfect Eye

The Perfect Eye

Werner Mantz
Beeldende kunst
Bonnefanten
vr
11:00
Children of the Labyrinth

Children of the Labyrinth

Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
vr
11:00
Expositie: Uit het leven van een vlinder

Expositie: Uit het leven van een vlinder

Stefan Cools
Beeldende kunst
Museum De Domijnen
vr
12:00
Kolkata: Run in the Alley

Kolkata: Run in the Alley

door kunstenaars uit India en Nederland
Beeldende kunst
Marres
vr
12:00
Opening Exposities

Opening Exposities

Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof: Louis Derlon Foyer
vr
12:00
Expositie Festivalbeelden / Asielzoekerscentrum Heerlen-Stg. De Vrolijkheid

Expositie Festivalbeelden / Asielzoekerscentrum Heerlen-Stg. De Vrolijkheid

Studenten Vormgeving/Visuele communicatie / Een wandkleed vol verhalen
Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof: Louis Derlon Foyer
vr
13:00
Paul van Tongeren

Paul van Tongeren

Festivallezing door de Denker des Vaderlands
Verdieping / dialoog
Theater aan het Vrijthof: Souterrain
vr
14:00
Viewmaster

Viewmaster

No Access
Beeldende kunst
vr
15:00
Festivalopening

Festivalopening

Boi Akih & Doré Kwartet
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
vr
16:05
MSM Film: Human Flow

MSM Film: Human Flow

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
vr
17:00
Música Temprana

Música Temprana

Misa Criolla
Muziek
Onze Lieve Vrouwebasiliek
vr
17:00
Gerrie Abels

Gerrie Abels

Stil Water
Theater
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
vr
19:15
Huelgas Esemble (MSM busreis naar Hasselt)

Huelgas Esemble (MSM busreis naar Hasselt)

Migrerende Franco-Flamands
Muziek
Sint Lambertuskerk Kiewit
vr
19:30
MSM Film: Here We Move, Here We Groove

MSM Film: Here We Move, Here We Groove

Film
Lumière Cinema
vr
20:00
philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

Het Gouden Kalf
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
vr
20:00
Pieter Dirksen - orgel

Pieter Dirksen - orgel

An Wasserflüssen Babylon
Muziek
Onze Lieve Vrouwebasiliek
vr
20:20
MSM Film: Sabaya

MSM Film: Sabaya

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
vr
20:30
Gerrie Abels

Gerrie Abels

Stil Water
Theater
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
vr
22:00
Rover | Roshanak Morrowatian

Rover | Roshanak Morrowatian

Kites
Dans
KUMULUS THEATER
vr
22:00
Boi Akih

Boi Akih

Storyteller
Muziek
Keizerzaal St. Servaasbasiliek
vr
22:00
Huub Claessens, bariton en Hans Eijsackers, piano

Huub Claessens, bariton en Hans Eijsackers, piano

Wanderer
Muziek
Sint Janskerk