muziek

  • Alle genres
  • Beeldende kunst
  • Dans
  • Film
  • Muziek
  • Theater
  • Verdieping / dialoog
vrijdag 16 september
vr
15:00
Festivalopening

Festivalopening

Boi Akih & Doré Kwartet
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
vr
17:00
Música Temprana

Música Temprana

Misa Criolla
Muziek
Onze Lieve Vrouwebasiliek
vr
19:15
Huelgas Esemble (MSM busreis naar Hasselt)

Huelgas Esemble (MSM busreis naar Hasselt)

Migrerende Franco-Flamands
Muziek
Sint Lambertuskerk Kiewit
vr
20:00
philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

Het Gouden Kalf
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
vr
20:00
Pieter Dirksen - orgel

Pieter Dirksen - orgel

An Wasserflüssen Babylon
Muziek
Onze Lieve Vrouwebasiliek
vr
22:00
Boi Akih

Boi Akih

Storyteller
Muziek
Keizerzaal St. Servaasbasiliek
vr
22:00
Huub Claessens, bariton en Hans Eijsackers, piano

Huub Claessens, bariton en Hans Eijsackers, piano

Wanderer
Muziek
Sint Janskerk
zaterdag 17 september
za
13:00
Ensemble 88

Ensemble 88

Exodus
Muziek
Sint Servaasbasiliek
za
13:00
Madhu Lalbahadoersing & Ruven Ruppik

Madhu Lalbahadoersing & Ruven Ruppik

Muziek
Lutherse kerk
za
15:00
Stile Antico

Stile Antico

The Journey of the Mayflower, Pilgrims and Recusants
Muziek
Kapel Zusters onder de Bogen
za
15:00
Studenten Koninklijk Conservatorium Den Haag

Studenten Koninklijk Conservatorium Den Haag

Compositieklas Martijn Padding
Muziek
Bonnefanten
za
15:00
Steve Reich & Bryce Dessner

Steve Reich & Bryce Dessner

& more minimal music
Muziek
Cultuurcentrum Hasselt
za
15:00
Pieter Dirksen - orgel

Pieter Dirksen - orgel

De Tien Geboden
Muziek
Kerk Vrangendael Sittard
za
17:00
Schola Maastricht

Schola Maastricht

Exodus
Muziek
Sint Servaasbasiliek
za
17:00
Marco Blaauw & Christine Chapman

Marco Blaauw & Christine Chapman

Global Breath
Muziek
Sint Janskerk
za
17:00
Dyar

Dyar

Muziek
Waalse kerk
za
20:00
Concerto Soave

Concerto Soave

Mosè (vriendenconcert)
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
za
20:00
Huub Claessens, bariton en Hans Eijsackers, piano

Huub Claessens, bariton en Hans Eijsackers, piano

Wanderer
Muziek
Sint Janskerk
za
20:30
Stile Antico

Stile Antico

The Journey of the Mayflower, Pilgrims and Recusants
Muziek
Sint Lambertuskerk (Sint-Lambrechts-Herk)
za
22:00
Jerez le Cam Quartet

Jerez le Cam Quartet

Reflejos Migrantes
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
za
22:00
Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Lampedusa
Muziek
Keizerzaal St. Servaasbasiliek
zondag 18 september
zo
11:00
Currende o.l.v. Erik Van Nevel

Currende o.l.v. Erik Van Nevel

Upon the Chant
Muziek
Clarenhofkapel
zo
13:00
Pluto Ensemble

Pluto Ensemble

Euntes ibant et flebant (Stapvoets vertrokken zij, en weenden)
Muziek
Kapel Zusters onder de Bogen
zo
13:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
14:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
15:00
Harmonieorkest St. Agnes Bunde, Mannenkoor St. Caecilia Sweykhuizen en Brunssums Mannenkoor

Harmonieorkest St. Agnes Bunde, Mannenkoor St. Caecilia Sweykhuizen en Brunssums Mannenkoor

Refugees
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
zo
15:00
philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

Het Gouden Kalf
Muziek
Cultuurcentrum Hasselt
zo
15:00
Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Lampedusa
Muziek
Keizerzaal St. Servaasbasiliek
zo
15:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
15:00
Huub Claessens, bariton en Hans Eijsackers, piano

Huub Claessens, bariton en Hans Eijsackers, piano

Wanderer
Muziek
Salviuskerkje Limbricht
zo
15:45
Le Quatuor Idéal (MSM busreis naar Hasselt)

Le Quatuor Idéal (MSM busreis naar Hasselt)

Au bord de l'eau - Une promenade presque Classique
Muziek
Clarenhofkapel
zo
16:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
17:00
La Fonte Musica o.l.v. Michele Pasotti

La Fonte Musica o.l.v. Michele Pasotti

Dante Nova
Muziek
Sint Martinuskerk
zo
17:00
DYAR

DYAR

Muziek
Podiumkerkje Grevenbicht
zo
18:15
Drums United

Drums United

Birth of the Beat (slotconcert)
Muziek
Vrijthof