zaterdag 17 september

  • Alle genres
  • Beeldende kunst
  • Dans
  • Film
  • Muziek
  • Theater
  • Verdieping / dialoog
zaterdag 17 september
za
08:00
Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

EXODUS
Beeldende kunst
Stationsstraat
za
11:00
Marleen Reynders & Ad Mosam Barock

Marleen Reynders & Ad Mosam Barock

De Exodus ontrafeld
Verdieping / dialoog
Sint Janskerk
za
11:00
Expositie: Uit het leven van een vlinder

Expositie: Uit het leven van een vlinder

Stefan Cools
Beeldende kunst
Museum De Domijnen
za
11:00
Children of the Labyrinth

Children of the Labyrinth

Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
za
12:00
Kolkata: Run in the Alley

Kolkata: Run in the Alley

door kunstenaars uit India en Nederland
Beeldende kunst
Marres
za
12:00
Exposities: Festivalbeelden | Een wandkleed vol verhalen | Installaties Ans Repkes

Exposities: Festivalbeelden | Een wandkleed vol verhalen | Installaties Ans Repkes

Studenten Visuele Communicatie | Asielzoekerscentrum Heerlen-Stg. De Vrolijkheid | Ans Repkes
Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof: Louis Derlon Foyer
za
13:00
Ensemble 88

Ensemble 88

Exodus
Muziek
Sint Servaasbasiliek
za
13:00
Madhu Lalbahadoersing & Ruven Ruppik

Madhu Lalbahadoersing & Ruven Ruppik

Muziek
Lutherse kerk
za
13:00
Viewmaster

Viewmaster

No Access
Beeldende kunst
Voormalig NAVO-hoofdkwartier Cannerberg
za
15:00
Stile Antico

Stile Antico

The Journey of the Mayflower, Pilgrims and Recusants
Muziek
Kapel Zusters onder de Bogen
za
15:00
Ensemble Academy van Koninklijk Conservatorium Den Haag

Ensemble Academy van Koninklijk Conservatorium Den Haag

Compositieklas Martijn Padding
Muziek
Bonnefanten
za
15:00
Steve Reich & Bryce Dessner

Steve Reich & Bryce Dessner

& more minimal music
Muziek
Cultuurcentrum Hasselt
za
15:00
Pieter Dirksen - orgel en klavecimbel

Pieter Dirksen - orgel en klavecimbel

De Tien Geboden
Muziek
Kerk Vrangendael Sittard
za
15:00
Sine Solem

Sine Solem

Ontrafelde verbinding
Theater
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
za
17:00
Rover | Roshanak Morrowatian

Rover | Roshanak Morrowatian

Kites
Dans
KUMULUS THEATER
za
17:00
Schola Maastricht

Schola Maastricht

Exodus
Muziek
Sint Servaasbasiliek
za
17:00
Marco Blaauw & Christine Chapman

Marco Blaauw & Christine Chapman

Global Breath
Muziek
Sint Janskerk
za
17:00
Dyar

Dyar

Muziek
Waalse kerk
za
19:00
MSM Film: The Grapes of Wrath

MSM Film: The Grapes of Wrath

Film
Lumière Cinema
za
20:00
Concerto Soave

Concerto Soave

Mosè (vriendenconcert)
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
za
20:00
Huub Claessens, bas | Hans Eijsackers, piano

Huub Claessens, bas | Hans Eijsackers, piano

Wanderer
Muziek
Sint Janskerk
za
20:00
Gerrie Abels

Gerrie Abels

Stil Water
Theater
Theater Karroessel Geleen
za
20:20
MSM Film: Quo Vadis, Aida?

MSM Film: Quo Vadis, Aida?

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
za
20:30
Stile Antico

Stile Antico

The Journey of the Mayflower, Pilgrims and Recusants
Muziek
Sint Lambertuskerk (Sint-Lambrechts-Herk)
za
20:30
Abhishek Thapar

Abhishek Thapar

My home at the intersection
Theater
Theater aan het Vrijthof: DSM zaal
za
21:15
MSM Film: Latcho Drom

MSM Film: Latcho Drom

Film
Lumière Cinema
za
22:00
Jerez le Cam Quartet

Jerez le Cam Quartet

Reflejos Migrantes
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
za
22:00
Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Lampedusa
Muziek
Keizerzaal St. Servaasbasiliek