zondag 18 september

  • Alle genres
  • Beeldende kunst
  • Dans
  • Film
  • Muziek
  • Theater
  • Verdieping / dialoog
zondag 18 september
zo
08:00
Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

Expositie: Internationale Fotojournalisten Tentoonstelling

EXODUS
Beeldende kunst
Stationsstraat
zo
08:45
Tussen Hemel en Aarde

Tussen Hemel en Aarde

live radiouitzending op NPO Radio 4 (inclusief ontbijt)
Verdieping / dialoog
Lumière Cinema
zo
10:00
Dienst Sint Janskerk

Dienst Sint Janskerk

Verdieping / dialoog
Sint Janskerk
zo
10:00
Hoogmis Sint Servaasbasiliek

Hoogmis Sint Servaasbasiliek

Verdieping / dialoog
Sint Servaasbasiliek
zo
11:00
Hoogmis OLV Basiliek

Hoogmis OLV Basiliek

Verdieping / dialoog
Onze Lieve Vrouwebasiliek
zo
11:00
Abhishek Thapar

Abhishek Thapar

My home at the intersection
Theater
Theater aan het Vrijthof: DSM zaal
zo
11:00
Children of the Labyrinth

Children of the Labyrinth

Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
zo
11:00
Expositie: Uit het leven van een vlinder

Expositie: Uit het leven van een vlinder

Stefan Cools
Beeldende kunst
Museum De Domijnen
zo
11:00
Currende o.l.v. Erik Van Nevel

Currende o.l.v. Erik Van Nevel

Upon the Chant
Muziek
Clarenhofkapel
zo
11:00
Hoogmis

Hoogmis

Sint-Petruskerk
Verdieping / dialoog
St. Petruskerk Sittard
zo
12:00
MSM Film: Pelle de Veroveraar

MSM Film: Pelle de Veroveraar

Film
Lumière Cinema
zo
12:00
Kolkata: Run in the Alley

Kolkata: Run in the Alley

door kunstenaars uit India en Nederland
Beeldende kunst
Marres
zo
12:00
Exposities: Festivalbeelden | Een wandkleed vol verhalen | Installaties Ans Repkes

Exposities: Festivalbeelden | Een wandkleed vol verhalen | Installaties Ans Repkes

Studenten Visuele Communicatie | Asielzoekerscentrum Heerlen-Stg. De Vrolijkheid | Ans Repkes
Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof: Louis Derlon Foyer
zo
13:00
kunstZ & Mohanad Mukhtar

kunstZ & Mohanad Mukhtar

Sinbad 7+
Theater
KUMULUS THEATER
zo
13:00
Pluto Ensemble

Pluto Ensemble

Euntes ibant et flebant (Stapvoets vertrokken zij, en weenden)
Muziek
Kapel Zusters onder de Bogen
zo
13:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
13:00
Viewmaster

Viewmaster

No Access
Beeldende kunst
Voormalig NAVO-hoofdkwartier Cannerberg
zo
14:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
14:30
MSM Film: Latcho Drom

MSM Film: Latcho Drom

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
zo
15:00
Harmonieorkest St. Agnes Bunde, Mannenkoor St. Caecilia Sweykhuizen en Brunssums Mannenkoor

Harmonieorkest St. Agnes Bunde, Mannenkoor St. Caecilia Sweykhuizen en Brunssums Mannenkoor

Refugees
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
zo
15:00
philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

philharmonie zuidnederland, Studium Chorale en Toneelgroep Maastricht

Het Gouden Kalf
Muziek
Cultuurcentrum Hasselt
zo
15:00
Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Elisabeth Hetherington, sopraan & Lotte Betts-Dean, mezzosopraan

Lampedusa
Muziek
Keizerzaal St. Servaasbasiliek
zo
15:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
15:00
Gerrie Abels

Gerrie Abels

Stil Water
Theater
Theater de Garage Venlo
zo
15:00
Huub Claessens, bas | Hans Eijsackers, piano

Huub Claessens, bas | Hans Eijsackers, piano

Wanderer
Muziek
Salviuskerkje Limbricht
zo
15:30
MSM Film: The Suspended Step of the Stork

MSM Film: The Suspended Step of the Stork

Film
Lumière Cinema
zo
15:45
Le Quatuor Idéal (MSM busreis naar Hasselt)

Le Quatuor Idéal (MSM busreis naar Hasselt)

Au bord de l'eau - Une promenade presque Classique
Muziek
Clarenhofkapel
zo
16:00
kunstZ & Mohanad Mukhtar

kunstZ & Mohanad Mukhtar

Sinbad 7+
Theater
KUMULUS THEATER
zo
16:00
Jascha Nemtsov - piano

Jascha Nemtsov - piano

Preludes en fuga's uit de Goelag
Muziek
Synagoge
zo
17:00
La Fonte Musica o.l.v. Michele Pasotti

La Fonte Musica o.l.v. Michele Pasotti

Dante Nova
Muziek
Sint Martinuskerk
zo
17:00
Sine Solem

Sine Solem

Ontrafelde verbinding
Theater
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
zo
17:00
DYAR

DYAR

Muziek
Podiumkerkje Grevenbicht
zo
18:15
GEANNULEERD: Drums United

GEANNULEERD: Drums United

Birth of the Beat (slotconcert)
Muziek
Vrijthof
zo
20:00
The Perfect Eye

The Perfect Eye

Werner Mantz
Beeldende kunst
Bonnefanten