Zondag: van lichtsnelheid naar gospel

12.00 uur | Radio Static – Sachit Ajmani | AINSI Theater 
 

Twee astronauten naderen de lichtsnelheid. Vanaf dat moment gedragen tijd en afstand zich niet meer zoals wij gewend zijn. In Radio Static gebruikt Sachit Ajmani livemuziek, spel en de geschiedenis van radio om de grenzen van onze waarneming te onderzoeken. Het voormalige industriecomplex AINSI vormt het vertrekpunt voor een reis die zich ver buiten Maastricht afspeelt. 

Ontdek Radio Static 

 

13.30 uur | Escape in Ecstasy | Kapel Opveld 

Maarten Ornstein, La Sfera Armoniosa en Claron McFadden brengen verschillende muzikale werelden samen. Oude instrumenten, improvisatie, compositie en stem ontmoeten elkaar in Escape in Ecstasy. Niet één stijl of traditie staat centraal, maar wat er kan ontstaan wanneer musici zich tussen verschillende muzikale werelden bewegen. In Kapel Opveld zitten publiek en musici dicht bij elkaar. 

Ontdek Escape in Ecstasy 
 

19.00 uur | The Soul of Gospel – ZO! Gospel Choir | Theater aan het Vrijthof 

ZO! Gospel Choir sluit Musica Sacra af met The Soul of Gospel. In gospel zijn individuele stemmen én samenzang bepalend: ritme, herhaling en improvisatie brengen solist en koor voortdurend bij elkaar. Na drie dagen op uiteenlopende plekken in Maastricht komen publiek en musici voor het slotconcert samen in Theater aan het Vrijthof. 

Ontdek The Soul of Gospel