volledig programma & tickets

Welke dag wilt u gaan?
Rostock_Marienkirche_Astronomische_Uhr_fc.jpg
  • Alle genres
  • Beeldende kunst
  • Dans
  • Film
  • Muziek
  • Theater
  • Verdieping / dialoog
woensdag 22 september
wo
10:00
Selfless

Selfless

Fototentoonstelling van Flora Lemmens
Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
wo
19:00
Openingsprogramma

Openingsprogramma

Muziek
Sint Michielskerk, Sittard
wo
20:00
Florentijn van Rootselaar

Florentijn van Rootselaar

Lezing
Verdieping / dialoog
Filmhuis De Domijnen, Sittard
wo
21:00
MSM Film: The Salt of the Earth

MSM Film: The Salt of the Earth

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
donderdag 23 september
do
10:00
Selfless

Selfless

Fototentoonstelling van Flora Lemmens
Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
do
11:00
Nusa Ina

Nusa Ina

sociale sculptuur
Beeldende kunst
Onze Lieve Vrouwebasiliek
do
15:00
GEANNULEERD: Le Sacre du Printemps

GEANNULEERD: Le Sacre du Printemps

L’Adoration de la Terre
Dans
hal Zuyderland ziekenhuis Sittard-Geleen
do
15:00
GAIA

GAIA

Imposante installatie van Luke Jerram
Beeldende kunst
De Gashouder
do
17:00
Le Sacre du Printemps

Le Sacre du Printemps

L’Adoration de la Terre
Dans
Lutherse kerk
do
19:30
MSM Film: Acasa, My Home

MSM Film: Acasa, My Home

Film
Lumière Cinema
do
19:30
MSM Film: Koyaanisqatsi: Life out of Balance

MSM Film: Koyaanisqatsi: Life out of Balance

& lezing door Kevin Toma
Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
do
20:00
Broze Aarde

Broze Aarde

Toneelacademie Maastricht
Theater
Toneelacademie Maastricht
do
20:00
Wiek Hijmans - elektrische gitaar

Wiek Hijmans - elektrische gitaar

Ingwe
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
do
20:00
Ad Mosam Barock

Ad Mosam Barock

Cantates van Graupner (openbare repetitie)
Muziek
Johanneskerk, Sittard
vrijdag 24 september
vr
10:00
Selfless

Selfless

Fototentoonstelling van Flora Lemmens
Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
vr
11:00
Nusa Ina

Nusa Ina

sociale sculptuur
Beeldende kunst
Onze Lieve Vrouwebasiliek
vr
11:00
Limburgse Horizon

Limburgse Horizon

Het Geluid Maastricht
Theater
Akkerland boer Dinjens
vr
11:00
GAIA

GAIA

Imposante installatie van Luke Jerram
Beeldende kunst
De Gashouder
vr
12:00
Opening Exposities

Opening Exposities

Studenten Vormgeving, Visuele Communicatie aan Maastricht Institute of Arts, Zuyd Hogeschool
Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof: Louis Derlon Foyer
vr
13:00
Paul van Tongeren

Paul van Tongeren

Festivallezing door Denker des Vaderlands
Verdieping / dialoog
Theater aan het Vrijthof: Souterrain
vr
14:00
Frank Steijns & Boudewijn Zwart

Frank Steijns & Boudewijn Zwart

Pre-opening
Muziek
Sint Servaasbasiliek
vr
15:00
Dudok Quartet Amsterdam

Dudok Quartet Amsterdam

Festivalopening
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
vr
17:00
Josquin: In memoria mea

Josquin: In memoria mea

Cantus Modalis & Seconda Prat!ca o.l.v. Rebecca Stewart
Muziek
Onze Lieve Vrouwebasiliek
vr
17:00
Marcel Verheggen - orgel

Marcel Verheggen - orgel

Tournemire, Messiaen en Florentz
Muziek
Sint Servaasbasiliek
vr
17:00
Exposities

Exposities

Studenten Vormgeving, Visuele Communicatie aan Maastricht Institute of Arts, Zuyd Hogeschool
Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof
vr
19:00
MSM Film: The Hidden Life of Trees

MSM Film: The Hidden Life of Trees

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
vr
20:00
Nynke Laverman

Nynke Laverman

Plant
Muziek
Cellebroederskapel
vr
20:00
Broze Aarde

Broze Aarde

Toneelacademie Maastricht
Theater
Toneelacademie Maastricht
vr
20:00
philharmonie zuidnederland

philharmonie zuidnederland

Inauguratieconcert Duncan Ward
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
vr
20:00
Gurdjieff Ensemble

Gurdjieff Ensemble

Mother Earth, met werken van Gurdjieff en Komitas
Muziek
Sint Janskerk
vr
20:30
Salawat Dulang Arjuna Minang

Salawat Dulang Arjuna Minang

Wereldmuziek
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
vr
21:00
MSM Film: Aguirre, der Zorn Gottes

MSM Film: Aguirre, der Zorn Gottes

Film
Lumière Cinema
vr
22:00
Gurdjieff Ensemble

Gurdjieff Ensemble

Mother Earth, met werken van Gurdjieff en Komitas
Muziek
Sint Janskerk
zaterdag 25 september
za
10:00
Selfless

Selfless

Fototentoonstelling van Flora Lemmens
Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
za
11:00
Tobias Borsboom - piano

Tobias Borsboom - piano

Pan
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
za
11:00
René ten Bos

René ten Bos

Lezing: Dwalen in het Antropoceen
Verdieping / dialoog
Theater aan het Vrijthof: Souterrain
za
11:00
GAIA

GAIA

Imposante installatie van Luke Jerram
Beeldende kunst
De Gashouder
za
11:00
Nusa Ina

Nusa Ina

sociale sculptuur
Beeldende kunst
Onze Lieve Vrouwebasiliek
za
11:00
Limburgse Horizon

Limburgse Horizon

Het Geluid Maastricht
Theater
Akkerland boer Dinjens
za
12:00
Exposities

Exposities

Studenten Vormgeving, Visuele Communicatie aan Maastricht Institute of Arts, Zuyd Hogeschool
Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof
za
13:00
Dudok Quartet Amsterdam

Dudok Quartet Amsterdam

Haydn, Saariaho, Norgard
Muziek
Kapel Zusters onder de Bogen
za
13:00
Nynke Laverman

Nynke Laverman

Plant
Muziek
Cellebroederskapel
za
13:00
Als de dagen losser zitten

Als de dagen losser zitten

Poëzie-performance door Gaston Bannier
Theater
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
za
14:00
Le Sacre du Printemps

Le Sacre du Printemps

L’Adoration de la Terre
Dans
Lutherse kerk
za
14:00
MSM Film: Minari

MSM Film: Minari

Film
Lumière Cinema
za
15:00
Broze Aarde

Broze Aarde

Toneelacademie Maastricht
Theater
Toneelacademie Maastricht
za
15:00
Exposities

Exposities

Studenten Vormgeving, Visuele Communicatie aan Maastricht Institute of Arts, Zuyd Hogeschool
Theater aan het Vrijthof
za
15:00
Ad Mosam Barock

Ad Mosam Barock

Cantates van Graupner
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
za
15:00
Fie Schouten & Friends

Fie Schouten & Friends

Nature
Muziek
Andrieskapel
za
16:00
Le Sacre du Printemps

Le Sacre du Printemps

L’Adoration de la Terre
Dans
Lutherse kerk
za
16:15
MSM Film: The Quest for Tonewood

MSM Film: The Quest for Tonewood

Film
Lumière Cinema
za
17:00
Fie Schouten & Friends

Fie Schouten & Friends

Nature
Muziek
Andrieskapel
za
17:00
Salawat Dulang Arjuna Minang

Salawat Dulang Arjuna Minang

Wereldmuziek
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
za
17:00
Studium Chorale

Studium Chorale

Gaia
Muziek
Theresiakerk
za
17:00
MSM Film: The Last Male on Earth

MSM Film: The Last Male on Earth

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
za
19:00
MSM Film: The Quest for Tonewood

MSM Film: The Quest for Tonewood

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
za
20:00
Earth Music

Earth Music

Capella de la Torre
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
za
20:00
Juliet Fraser & Mark Knoop

Juliet Fraser & Mark Knoop

The Sea Around Us
Muziek
Sint Janskerk
za
20:00
Marcus Kaiser

Marcus Kaiser

unterholz
Muziek
Ainsi
za
20:30
MSM Film: Koyaanisqatsi: Life out of Balance

MSM Film: Koyaanisqatsi: Life out of Balance

Met inleiding door filmjournalist en -componist Kevin Toma
Film
Lumière Cinema
za
22:00
Nynke Laverman

Nynke Laverman

Plant
Muziek
Cellebroederskapel
za
22:00
Salawat Dulang Arjuna Minang

Salawat Dulang Arjuna Minang

Wereldmuziek
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Bovenzaal
zondag 26 september
zo
08:45
Tussen Hemel en Aarde

Tussen Hemel en Aarde

live radiouitzending op NPO Radio 4
Verdieping / dialoog
Lumière Cinema
zo
10:00
Selfless

Selfless

Fototentoonstelling van Flora Lemmens
Beeldende kunst
Filmhuis De Domijnen, Sittard
zo
10:00
Hoogmis Sint Servaasbasiliek

Hoogmis Sint Servaasbasiliek

Muziek
Sint Servaasbasiliek
zo
10:00
Exposities

Exposities

Studenten Vormgeving, Visuele Communicatie aan Maastricht Institute of Arts, Zuyd Hogeschool
Beeldende kunst
Theater aan het Vrijthof
zo
10:00
Dienst Sint Janskerk

Dienst Sint Janskerk

m.m.v. Blokfluitensemble Lunet
Muziek
Sint Janskerk
zo
10:00
Limburgse Horizon

Limburgse Horizon

Het Geluid Maastricht
Theater
Akkerland boer Dinjens
zo
11:00
De aarde blootgelegd

De aarde blootgelegd

Wandeling met paleontoloog John Jagt
Randprogramma
Natuurhistorisch Museum Maastricht
zo
11:00
Hoogmis OLV Basiliek

Hoogmis OLV Basiliek

Muziek
Onze Lieve Vrouwebasiliek
zo
11:00
GAIA

GAIA

Imposante installatie van Luke Jerram
Beeldende kunst
De Gashouder
zo
12:00
MSM Film: Coda

MSM Film: Coda

Film
Lumière Cinema
zo
12:30
Nusa Ina

Nusa Ina

sociale sculptuur
Beeldende kunst
Onze Lieve Vrouwebasiliek
zo
13:00
Nynke Laverman

Nynke Laverman

Plant
Muziek
Cellebroederskapel
zo
13:00
Sorelle

Sorelle

Gregoriaans & vroege polyfonie
Muziek
Kapel Zusters onder de Bogen
zo
13:00
Severin von Eckardstein & Liebrecht Vanbeckevoort

Severin von Eckardstein & Liebrecht Vanbeckevoort

The Planets
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal
zo
14:00
MSM Film: The Hidden Life of Trees

MSM Film: The Hidden Life of Trees

Film
Lumière Cinema
zo
14:00
De aarde blootgelegd

De aarde blootgelegd

Wandeling met paleontoloog John Jagt
Randprogramma
Natuurhistorisch Museum Maastricht
zo
14:00
Le Sacre du Printemps

Le Sacre du Printemps

L’Adoration de la Terre
Dans
Lutherse kerk
zo
14:00
Kop in het zand 8+

Kop in het zand 8+

Magnezy Dance Productions
Dans
Herdenkingsplein
zo
14:30
MSM Film: The Quest for Tonewood

MSM Film: The Quest for Tonewood

Met nagesprek
Film
zo
15:00
Black Pencil

Black Pencil

Sacred Places
Muziek
Sint Janskerk
zo
15:00
Pluto-ensemble

Pluto-ensemble

Renaissanceprogramma
Muziek
Sint Servaasbasiliek
zo
15:00
Exposities

Exposities

Studenten Vormgeving, Visuele Communicatie aan Maastricht Institute of Arts, Zuyd Hogeschool
Theater aan het Vrijthof
zo
15:00
MSM Film: Minari

MSM Film: Minari

Film
Filmhuis De Domijnen, Sittard
zo
16:00
Kop in het zand 8+

Kop in het zand 8+

Magnezy Dance Productions
Dans
Herdenkingsplein
zo
16:00
MSM Film: Homo Sapiens

MSM Film: Homo Sapiens

Film
Lumière Cinema
zo
17:00
Tim Kliphuis Sextet & Friends

Tim Kliphuis Sextet & Friends

Slotconcert: The Five Elements
Muziek
Theater aan het Vrijthof: Papyruszaal